MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9342040
*
nr 934 2040
Stolar
Ett par, Barock
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 20:55:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/12 17:57:04
1
2.000 kr
12/1 17:18:34
2
1.900 kr
12/1 17:18:34
1
2.000 kr (Budbetjänt)
12/1 17:21:13
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barock karmstol karmstolar stol stolar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5220 Clubfåtölj
Läder
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:54
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:50
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:35
*
Stolar
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 2040
Stolar
Ett par, Barock
Utrop: | 3.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/12 17:57:04 | 1 | 2.000 kr |
12/1 17:18:34 | 2 | 1.900 kr |
12/1 17:18:34 | 1 | 2.000 kr (Budbetjänt) |
12/1 17:21:13 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barock karmstol karmstolar stol stolar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
5220 Clubfåtölj
Läder
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:54 -
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:06 -
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:50 -
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:35